Sunday, April 21, 2024
HomePolitikëDEPUTETJA E LSI I “PËRVISHET” RAMËS: AS NUK SKUQESH DHE AS NUK...

DEPUTETJA E LSI I “PËRVISHET” RAMËS: AS NUK SKUQESH DHE AS NUK ZVERDHESH TANI QË MORE TEPSINË DHE TIMONIN

-

Deputetja e Lëvizsjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj përmes një stastusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta në drejtim të kryeministrit Rama dhe deputetës së PS-së Elona Gjebrea.

Në postimin e saj, Mehmetaj shkruan se deputetja Gjebrea nuk e njeh kreun e qeverisë dhe për këtë arsye ndjedhet e turpëruar për premtimet që i ka dhënë dhe që nuk mund t’i mbaj përballë qytetarëve të Shkozës.Më tej ajo sulmon Ramën duke thënë se tani që ai mori timonin dhe tepsinë nuk zverdhet dhe nuk skuqet përballë qytetarëve.

Më poshtë reagimi i plotë i Kejdi Mehmatajt:

Screenshot_1.jpg

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts