Sunday, September 24, 2023
HomePolitikëEnver Hoxha “shkon” në Pezë, shpërthen Topalli: Provokim, neveri për ata që...

Enver Hoxha “shkon” në Pezë, shpërthen Topalli: Provokim, neveri për ata që heshtin!

-

Ish-deputetja e PD-së, Jozefina Topalli reagon pas publikimit në BalkanWeb të fotos së diktatorit Enver Hoxha që mbanin në duar disa fëmijë gjatë përkujtimit të 75-vjetorit të Konferencës së Pezës.

Topalli thotë se është turp për ata që provokojnë dhe neveri per ata që heshtin, duke etiketuar kështu qeverinë Rama.

“Sot….

Turp per ata qe provokojne; Neveri per ata qe heshtin”,- komenton shkurt Topalli duke publikuar foton e siguruar nga BallkanWeb.
JOZI

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts