Saturday, March 2, 2024
HomeUncategorizedPARAJSA E FSHEHUR NË SHQIPËRI DO T’JU LËRË PA “FJALË”

PARAJSA E FSHEHUR NË SHQIPËRI DO T’JU LËRË PA “FJALË”

-

Nga kjo ndërtesë e shkatërruar, nëpërmjet dritares së saj është përcjellë kjo panoramë e mrekullueshme e ishullit të Sazanit.

Për të mbërritur aty duhen bërë rreth 140 kilometra nga Tirana, për të parë sikur vetëm njëherë këtë pamje kaq çlodhëse dhe inspiruese.

“Porti i vogël fotografuar nga brenda një ndërtese të shkatërruar në ishullin e Sazanit, 140 kilometra në jugperëndim të kryeqytetit shqiptar, Tiranës”.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts