Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitetDita Nderkombetare pa makina edhe ne Shkoder

Dita Nderkombetare pa makina edhe ne Shkoder

-

Organizohet dita nderkombetare pa makina ne qytetin e Shkodres ne bashkepunim me Policine Rrugore. Pjese e kesaj nisme edhe nxenes te shkollave publike dhe jopublike te qytetit98a70010-4e99-4efc-a3aa-fc00c1d6d059 40671093-61e8-4361-a850-31c9739a2e6b f3d74721-13fb-45cc-90cc-3b037d1419b1

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts