Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëMinistrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka takim me ambasadorin Lu

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka takim me ambasadorin Lu

-

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin amerikan në vendin tonë Donald Lu.

Në përfundim të takimit, ministrja Xhaçka ka deklaruar se në qendër të bisedimeve ka qenë mbashkëpunimi i mëtejshëm mes dy vendeve.

Po ashtu ministrja e Mbrojtjes ka deklaruar se ku takim është në funkson të forcimit të partneritetit dhe sigurisë në vend.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts