Wednesday, September 27, 2023
HomeAktualitetMoti - Nesër pasdite rikthehen reshjet e shiut

Moti – Nesër pasdite rikthehen reshjet e shiut

-

Pas motit të ngrohtë të kësaj fundjave, ditën e nesërme pritet që në vend të mbizotërojë një mot me vransira dhe reshje shiu.

Sipas Meteoalb, pasditja e së hënës do të sjellë shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të territorit.

Temperaturat do të jenë në vlerat aktuale, ndërsa mëngjesi dhe mbrëmja do të karakterizohen me temperatura të ulëta.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts