Saturday, March 25, 2023
HomeAktualitetRama flet për herë të parë për ngjarjen e Elbasanit...

Rama flet për herë të parë për ngjarjen e Elbasanit…

-

 

Për herë të parë kryeministri Edi Rama ka folur për ngjarjen e ndodhur në Elbasan disa ditë më parë, ku një audi përplasi makinën e policisë. Nga qyteti i Fierit ku ka zhvilluar konsultime publike për buxhetin e 2018-ës, kryeministri Rama i është përgjigjur interesit të qytetarëve për luftën ndaj krimit.
Kreu i Qeverisë tha se për ngjarjen e Elbasanit po vijojnë hetimet, dhe së shpejti do të ketë rezultate. Ai tha se përpos bandave dhe grupeve kriminale, do të vihen para përgjegjesisë edhe të inkriminuarit në radhët e policisë.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts