Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetSherr mes bandash,shqiptari plagos me thike marokenin.

Sherr mes bandash,shqiptari plagos me thike marokenin.

-

 

Një 24-vjeçar ka rënë në pranga në Gjermani, pasi akuzohet se pas një sherri ka goditur me thikë një maroken. Ngjarja në fjalë ndodhi në Frankfurt.
Ndërkohë ‘Bild’ ka publikuar mes të tjerash edhe një video të momentit të përleshjes mes grupeve, ndërsa thuhet se gjithçka ka ndodhur për zonën e influencës të bandave. Sakaq, situata agravohet akoma më shumë, ndërsa pas goditjes me thikë nuk mungojnë as përleshjet me shkelma dhe grushte.

Fill pas sulmit, media gjermane shkruan se shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, pas sulmit ishte futur në banjën e një lokali, ndërsa është ndaluar pak minuta më pas nga policia. Sakaq, çështja është duke u hetuar nga policia.

Shqiptar

shqiptari sulm
3,w=993,q=high,c=0.bild

3,w=993,q=high,c=0.bild (1)

3,w=993,q=high,c=0.bild (2)

2,w=993,q=high,c=0.bild

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts