Sunday, February 5, 2023
HomeSportE rralle ! Stafi i kombetares Ukrainase dhe tifozet KuqeZi dhurata tek...

E rralle ! Stafi i kombetares Ukrainase dhe tifozet KuqeZi dhurata tek shtepia e femijes

-

Paraditen e sotme, stafi teknik i kombetare se Ukraines ne bashkepunim me tifozet KuqeZi kane zhvilluar nje vizite ne shtepine e femijes ne Shkoder.  Ata jane takuar me femijet duke kaluar disa momente ndryshe ndersa kane shkrepur sebashku edhe foto, ku per te rinjte do te jene momente te paharrueshme.

Nderkohe ne fund, ukrainasit dhe tifozet shqiptar kane shperndare dhuratat per femijet. Nje gjest i rralle qe duhet pergezuar 🙂

22195745_1628098073909057_1686367912295964107_n 22195256_1628098077242390_1295195911505650743_n

 

 

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,696FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts