Wednesday, July 17, 2024
HomeSportFederata Italiane mberrin ne "Grand Hotel Europa" (Foto)

Federata Italiane mberrin ne “Grand Hotel Europa” (Foto)

-

Drejtuesit e larte te federates Italiane te futbollit sapo kane mberritur ne Shkoder dhe jane akomoduar ne “Grand Hotel Europa”. Ata jane te paret qe jane vendosur ne kete hotel ku fillimisht do te inspektojne stadiumin “Loro Borici” por edhe qytetin e Shkodres. Italianet jane shume te rezervuar ne informacion dhe i qendrojne protokollit zyrtar duke mos dhene asnje detaj tjeter.

Pas federates, ne “Grand Hotel Europa” do te mberrijne edhe futbollistet. 4 here kampionet e botes do te qendrojne ne Shkoder deri pas ndeshjes me Shqiperine, diten e Hene.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0121

 

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts