Sunday, December 10, 2023
HomePolitikëPatozi ironizon Grida Dumen:‘'kolege e zotit Berisha’'.

Patozi ironizon Grida Dumen:‘’kolege e zotit Berisha’’.

-

 I ftuar në emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në News 24, ish-deputeti i PD dhe kritiku i Lulzim Bashës, Astrit Patozi nuk e ka kursyer ironinë për deputeten e re Grida Duma. Ndonëse tha se nuk dëshiron ta komentojë, nuk mungoi etiketimit ‘kolege e zotit Berisha’, një term me të cilin vetë zonja Duma i është drejtuar ish-kryeministrit në një nga mbledhjet e PD-së.
“S’më shkon shumë që të kem koment për yjet në njgitje të listës Basha aq më tepër që këta janë kolegë të zotit Berisha. Unë uroj që kjo të mos jetë një paradhënie e asja që mendon zoti Basha. Në rast se zoti Basha mendon kështu do jetë shumë keq për atë vetë”, – tha Patozi.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts