Sunday, February 25, 2024
HomeAktualitetZbulohen emrat e viktimave te tragjedise ne qytetin e Lezhes.

Zbulohen emrat e viktimave te tragjedise ne qytetin e Lezhes.

-

Ngjarja e ndodhur ne Lezhe ku ka rene nje shkemb mbi makine tip Fuoristrade “Range Rover” kane gjetur vdekjen tre viktima.
Emrat e viktimave:
Edmond Zefi dhe Alda Zefi (nusja e Edmondit) e cila zbulohet qe ka qene shtatezene. Vellai Valentin Zefi.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts