Wednesday, April 17, 2024
HomeSportEkskluzive: Ja menuja e kombetares Italiane ne "GHE". Perpara ndeshjes, arra,...

Ekskluzive: Ja menuja e kombetares Italiane ne “GHE”. Perpara ndeshjes, arra, mjalte dhe cokollate

-

Yjet e kombetares Italiane mberrijne ne Shkoder pasdreken e se dieles, ne qytetin ku do të luajnë përballë kombëtares Shqiptare, për kualifikueset Euro 2018. Akomodimi i tyre do të bëhet në një prej hoteleve elitë të kryeqendres së veriut, “Grand Hotel Europa”. Të gjithë duan të shohin nga afër yjet e kaltër, pse jo t’u rrembejnë një foto, apo autograf. Por ka edhe nga ata që duan të dijnë më shumë, se çfarë konsumon një ekip me emra big, që mban plot 4 herë mbi supe trofeun e më të mirëve të botës. Tv1 channel ju sjell ekskluzivisht menynë se çfarë do të konsumojnë gjatë dy ditëve të akomodimit të tyre në “GHE”, djemtë e kombëtares Italiane, si dhe stafi teknik. Nuk do të mungojë proshuta krudo pa yndyrë, Bresaola, djathi parmexhan i stazhinuar prej 2 vitesh, djathi i dhisë në moshë, gjoksi i pulës së pjekur, perimet, farat mix, frutat pa levozhge: Arra, Lajthi, Bajame, Arra festeku, apo mollat, ananasi e papaja.

 asdadasdasdsadadasda

1111

asdasdsdads

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts