Friday, May 24, 2024
HomeAktualitetDrejtori për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit viziton sot Shqipërinë

Drejtori për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit viziton sot Shqipërinë

-

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Christian Danielsson do të vizitojë sot Shqipërinë.

Gjatë vizitës së tij Danielsson do të zhvillojë takime me drejtuesit kryesorë të vendit.

Gjatë vizitës së tij Danielsson, do të zhvilloj një takim me komunitetin e biznesit mbi zonën ekonomike rajonale në orën 17:15 tek Qendra e Informimit të BE-se.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts