Friday, March 1, 2024
HomeAktualitetNdeshja me Italinë, Armand Duka: Shpresojmë për një rezultat historik

Ndeshja me Italinë, Armand Duka: Shpresojmë për një rezultat historik

-

 Në prag të ndeshjes së kombëtares shqiptare me përfaqësuesen e Italisë sot në orën 20:45 në stadiumin e Shkodrës ‘Loro Borici’, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka ka thënë se dëshira e gjithsecilit është që të kemi një rezultat historik për Shqipërinë dhe të kënaqen sportdashësit.

Duka tha se sot është një ndeshje historike, e cila luhet në një qytet ku ka lindur futbolli për herë të parë.

“Sot është një ndeshje historike dhe luhet në një qytet ku ka lindur futbolli shqiptar për herë të parë. Uroj të kënaqen gjithë sportdashësit dhe të shpresojmë për një rezultat historik”- tha Duka.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts