Saturday, September 23, 2023
HomeSportFitorja e “axurrëve” në “Loro Boriçi”, ja çfarë shkruajnë mediat italiane (foto)

Fitorja e “axurrëve” në “Loro Boriçi”, ja çfarë shkruajnë mediat italiane (foto)

-

11

Ja titujt e mediave sportive italiane për ndeshjen në “Loro Boriçi”, mes Italisë dhe Shqipërisë. Italia fitoi me rezultatin 0-1, me gol të Antonio Kandrevas, në minutën e 73-të.
1

2
3
45

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,868FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts