Wednesday, September 27, 2023
HomeSportSadiku zbulon duelin me Chiellinin: Nuk është ndonjë jashtëtokësor. Më fuste bërrylin...

Sadiku zbulon duelin me Chiellinin: Nuk është ndonjë jashtëtokësor. Më fuste bërrylin dhe më kërkonte falje

-

“Chiellini ishte shumë i fortë në dyluftim. Luftonte gjithmonë, jepte gjithmonë 100 për qind. Më fuste bërrylin, dhe më pas më kërkonte falje. Je shumë i fortë më thonte. Nuk ishte aq brilant në kontrollin e topit,s’është ndonjë jashtëtokësor”, ka thënë Sadiku për dyluftimin me mbrojtësin italian Chiellini.
(i.ç/BalkanWeb)

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts