Friday, March 1, 2024
HomeKronikaLajmi i fundit: Aksident tek sheshi "Prek Cali", perplasen dy automjete

Lajmi i fundit: Aksident tek sheshi “Prek Cali”, perplasen dy automjete

-

Nje aksident sapo ka ndodhur tek sheshi “Prek Cali” ku du automjete jane perplasur me njera tjetren. Fatmiresisht raportohen vetem deme materiale teksa jane demtuar dy makinat. Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes duke marre ne pyetje dy drejtuesit.

Kryqezimi tek “Prek Cali” eshte nje nga me problematiket ne qytetin e Shkodres. Ai lidh 4 rruge shume te rendesishme te  cilat te cojne tek spitali rajonal te Shkodres, komisariati i policise se Shkodres dhe reparti zjarrfikes.

Sequence 22.Still269 Sequence 22.Still268

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts