Wednesday, April 17, 2024
HomeAktualitetNdërprerja e seancës/ Basha: Rama u tremb, do nxirrnim fakte për lidhjet...

Ndërprerja e seancës/ Basha: Rama u tremb, do nxirrnim fakte për lidhjet e tij personale me krimin e organizuar

-

  • IRANË- Kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi jashtë parlamentit se opozita do të publikonte në parlament fakte për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me krimin e organizuar, ndaj sipas tij Gramoz Ruçi përjashtoi Flamur Nokën dhe ndërpreu seancën.

“Të gjitha këto banda kanë sot kontrollin e Shqipërisë sepse kanë aleancën e Ramës. Opozita është e gatshme ta faktojë para qytetarëve lidhjen e tij personale të Edi Ramës me krimin. Kjo nuk është metaforë. Edi Rama e di këtë sepse ne ekemi paralajmëruar. Vendi për ta treguar është aty. Lus çdo media dhe gazetar të ndershëm të thotë të vërtetën siç është”, deklaroi Basha.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts