Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëMblidhet qeveria - Rama kërkon skanim të administratës në Vlorë e çdo...

Mblidhet qeveria – Rama kërkon skanim të administratës në Vlorë e çdo qark

-

Mbledhja e qeverisë është zhvendosur në Vlorë ku kryeministri kërkoi skanimin e burimeve njerëzore të administratës së këtij qarku.

Çdo drejtori do të hartojë një raport për të dorëzuar çdo ministri dhe një kopje zyrës së zv/ kryeministres. Zv/ kryeministrja ndjek të gjithë procesin.

“Vendi i punës të përputhet me diplomën” tha Rama.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts