Wednesday, October 4, 2023
HomeAktualitetISHP le te mbyllur deri te merkuren shkollen "Adem Haxhia". Administratori Shaba...

ISHP le te mbyllur deri te merkuren shkollen “Adem Haxhia”. Administratori Shaba i kudershton

-

Akoma e mbyllur shkolla “Adem Haxhia” ne Postribe. Inspektoriati shteteror i shendetesise kontrolloi riparimet e bera ne sistemin hidrosanitar, dhe deklaroi se vendimi per rihapjen e shkolles do te merret deri te merkuren. Kjo u kundershtua nga administratori,Altin Shaba, i cili tha se 4 detyrat e caktuara jane realizuar, dhe kerkoi rihapjen e shkolles.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,878FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts