Sunday, October 1, 2023
HomeSport Kamza surprizon dhe ngjitet në vendin e katërt,Vllaznia ne vendin e 8-te

 Kamza surprizon dhe ngjitet në vendin e katërt,Vllaznia ne vendin e 8-te

-

Kamza ka siguruar fitoren e dytë radhazi duke mposhtur në shtëpi skuadrën e Vllaznisë. Debutuesit e këtij sezoni ia kanë dalë të marrin pikët e plota në shtëpi pas një goli të realizuar nga Imeri.

 

Vendasit iu falën supergolit të vonshëm në minutën e 86-të për të surprizuar miqtë nga Shkodra. Pas fitores në Gjirokastër kundër Luftëtarit tani vjen një tjetër 3 pikësh shumë i vlefshëm për skuadrën e Ramadan Ndreut.

Pas 6-të javësh kamza renditet në vendin e 4-rt me 9-të pikë, ndërsa Vlaznia në vendin e 8-të me 5 pikë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,876FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts