Tuesday, September 26, 2023
HomeAktualitetKryetari i grupit parlamentar te LSI tifoz per skuadren italiane,Inter

Kryetari i grupit parlamentar te LSI tifoz per skuadren italiane,Inter

-

 

Nuk është më një surprizë, fakti që kryetari i grupit parlamtentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili është një tifoz i flaktë i skudarës italiane, Inter.

Vasili nuk lë asnjë ndeshje të kësaj skuadre që t’i shpëtojë pa parë, këtë herë ai ka shkuar në stadium për të ndjekur nga afër skuadrën e tij të zemrës. Vasili ka qenë në trubunën vip mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Giuzeppe Meaza” për përballjen Inter-Milan.

Duke ndjekur derbin e Milanos, Petrit Vasili ka përfituar nga rasti që të bëjë një “selfie” dhe me zv.presidentin e klubit zikaltër, Javier Zaneti.

Duket se prezenca e Petrit Vasili ka qenë një ogur i mirë për Interin i cili fitoi mbrëmjen e djeshme me rezultatin 3 me 2.

Më poshtë foto: 

Screenshot_4_copy.jpg

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts