Spartak Ngjela: “Prisni dhe shikoni, por assesi nuk duhet të jeni indiferentë”…

0
952

 

Skandali që sapo ka shpërthyer lidhur me dosjen e bandës së Habilajve ka përfishirë të gjithë politikën shqiptare.

Për këtë situatë ka reaguar edhe avokati i njohur, Spartak Ngjela. Në një postim në rrjetet sociale, Ngjela i bën apel ambasadorit të SHBA-ve, Donald Lu që mos t’i tradhëtojë shqipëtarët.“Prisni dhe shikoni, por assesi nuk duhet të jeni indiferentë”, shkruan ndër të tjera Spartak Ngjela.

Më poshtë statusi i plotë: 

Screenshot_9.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here