Theth, punonjesi i Administrates dhe Zonave te Mbrojtura bie ne humnere (Emri)

0
2271

Nje punonjes i Administrates dhe Zonave te Mbrojtura ka pesuar nje aksident duke rene ne humnere. Dyshohet se personi eshte Pellumb Guri. Ai po vendoste disa kamera sigurie ne Theth dhe ka rreshqitur duke perfunduar ne humnere. Ende nuk dihet nese shtetasi ne fjale eshte gjalle apo ka pesuar vetem demtime. Informacione te tjera ne vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here