Largimi qe po perflitet i trajnerit Armando Cungu nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga ish lojtari i Vllaznise Polizoi Arbri. Ai thote se Cungu ka punuar me mish e shpirt per ti rikthyer nderin ketij ekipi dhe askush nuk e do ate bluze si ai. Gjate komenteve ne faqen “Sporti sipas Bajraktarit”, Arbri thote se shkak i rezultateteve jane edhe lojtaret te cilet nuk japin maksimumin:

LEAVE A REPLY