Flet ish futbollisti Arbri: Askush nuk e do Vllaznine si Cungu dhe vuan per te por faji i lojtareve jane edhe shkodran

0
3673

Largimi qe po perflitet i trajnerit Armando Cungu nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga ish lojtari i Vllaznise Polizoi Arbri. Ai thote se Cungu ka punuar me mish e shpirt per ti rikthyer nderin ketij ekipi dhe askush nuk e do ate bluze si ai. Gjate komenteve ne faqen “Sporti sipas Bajraktarit”, Arbri thote se shkak i rezultateteve jane edhe lojtaret te cilet nuk japin maksimumin:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here