Tahiri: “S’keni pare gje akoma”

0
1572

 Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka lënë ambientet e banesës së tij dhe ka pranuar të komentojë situatën e krijuar pas kërkesës së prokurorisë së Përgjithshme që kërkon arrestimin e tij.
tahiri
I veshur sportiv, ish-ministri ishte i qeshur dhe me të lënë shtëpinë u pa të hyjë në makinën e tij.

 

 

Ai nuk ka nguruar të përdorë shprehjen e famshme të kryeministrit Edi Rama: “Prisni, s’keni parë gjë akoma”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here