Tahiri u largua nga banesa, ç’po ndodh para pallatit ku jeton?

0
2967

 Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri për të cilin Prokuroria e Përgjithshme kërkon arrestimin, ka dalë prej disa orësh nga banesa e tij, fill pasi takoi Presidentin e Partizanit, Gaz Demi, por para pallatit ku jeton ka zhvillime të reja.

simpatizantet e tahirit para shtepise

para shpise se tahirit 1

para shpise se tahirit

para shpise se tahirit
Simpatizantë të shumtë janë mbledhur para pallatit ku ndodhet banesa e ish-ministrit të Brendshëm në kompleksin “Kodra e Diellit” në kryeqytet dhe presin nga momenti në moment që ai të mbërrijë aty.

Asnjëri prej simpatizantëve nuk pranon të flasë për mediat, por jashtë kamerave konfirmojnë se janë aty për t’i dhënë zemër ish-ministrit socialist që po kalon ndoshta çastet më të vështuira në jetën e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here