Thursday, June 20, 2024
HomeKronikaShengjin, plagosen me arme dy kembesore

Shengjin, plagosen me arme dy kembesore

-

 

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.10.2017, rreth orës 18:30, është marrë njoftim se në Shëngjin ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet policore që kanë konstatuar se në Shëngjin, në qendër të qytetit,  nga një automjet, persona akoma të paidentifikuar, kanë plagosur me armë zjarri shtetasit S.B. 19 vjeç dhe F. D 28 vjeç ,banues në Shëngjin, të cilët po lëviznin me këmbë në trotuar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts