Tuesday, July 16, 2024
HomeAktualitetRama e nis ditën me një lajm të mirë për gjithë shkodranet

Rama e nis ditën me një lajm të mirë për gjithë shkodranet

-

Kryeministri Edi Rama bashkë me urimin për një ditë të mbarë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale ka ndarë me ta edhe një lajm të mirë për gjithë shqiptarët.
“Miremengjes dhe me lajmin e mirë se, pas 27 vjetësh, përfundon në maj rruga turistike për në Velipojë, një nga destinacionet më të populluara të bregdetit, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama ne faqen e tij ne FB.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts