Saimir Tahiri: Prokuroria e Katanias nuk po më heton, ja dokumenti (Foto)

0
120

TIRANE– Deputeti Saimir Tahiri ka bërë publik sot një dokument që e ka siguruar nga Prokuroria e Katanias në Itali, e cila ka hetuar për 4 vjet bandën e Habilajve, dhe rezulton se nuk është hetuar në asnjë moment shtetasi me emrin Saimir Bashkim Tahiri.

 

“BalkanWeb” ka siguruar dokumentin që ish-ministri i Brendshëm thotë se e ka siguruar nga autoritetet italiane.
dokumenti43

LEAVE A REPLY