Monday, June 24, 2024
HomePolitikëBerisha: Parlamenti i pushtuar nga Habilajt, Çuçi, Xhafa dhe Rama shantazhuan dëshmitarin...

Berisha: Parlamenti i pushtuar nga Habilajt, Çuçi, Xhafa dhe Rama shantazhuan dëshmitarin e prokurorisë

-

Ish Kryeministri Sali Berisha, gjatë një prononcim për mediat tha se parlamenti është i pushtuar nga Habilajt. Më herët, Ish Kryeministri Berisha, duke marrë fjalën në Kuvend u shpreh se “Deputeti Bled çuçi, anëtaër i Këshillit të Mandateve ka fotografuar sekretin hetimorë të prokurorisë dhe ja ka nisur këtë Kryeministrit Rama, që përmes Xhafës ka shantazhuar dëshmitarin e prokurisë për çështjen në fjalë”, tha Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts