Beselidhja shkatërron Vllaznine B. Trajneri i shkodraneve akuza te ashpra abitrave

0
1397

 

Mehja: Arbitrat po na demtojne duke favorizuar te tjeret

Beselidhja ka shkaterruar Vllaznin B, duke e mundur me rezultatin e thelle 3:0.  Tripleta e lezhjaneve le serish në vend të fundit ekipin e dytë të klubit shkodranë. Ajazi me dopjete dhe Bangoura realizuar golat dukë bërë që Beselidhja të fitoj pa veshtiresi ndaj shkodraneve. Nje 3 pikësh që e afron lezhjanet me vendin e parë. Trajneri Anteo Pepaj tha se skuadra ka dhene maksimumin gjë të cilen e tregoj dhe rezultati, ndersa u shpreh se ekipi kundershtar ka lojtarë cilesor gjë e cila nuk e bëri të lehët ndeshjen.

Nderkohë trajneri i ekipit të Vllaznisë B, Ervis Kraja dukë pranuar problemet që ka skuadra ka hedhur akuza ndaj albitrave të cilet sipas tij nuk e kanë trajtuar skuadren si të barabartë në të gjitha ndeshjet e luajtura dukë favorizuar ekipet me të medha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here