Thursday, June 20, 2024
HomeAktualitetNdahet nga jeta gazetarja dhe moderatorja e njohur

Ndahet nga jeta gazetarja dhe moderatorja e njohur

-

Ndahet nga jeta gazetarja dhe moderatorja e njohur Adelajda Xhamani.

Lajmi për vdekjen e 31-vjeçares bëhet i ditur nga burime spitalore dhe të policisë së Tiranës.

Adelajda Xhamani, ish-banore e Big Brother, është gjetur pajetë në banesën e saj në Tiranë. Xhamani është gjetur e vdekur nga një shoqe e saj.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së kaluar. Policia është njoftuar për vdekjen e Adelajda Xhamanit nga urgjenca e QSUT në Tiranë.

Gazetarja është paraqitur në urgjencë pa shenja jete. Aktualisht trupi i saj ndodhet në morg.

Specialistët e mjekësisë ligjore po kryejnë ekzaminimet paraprake për shkakun e vdekjes, ndërsa dyshimet e para janë për atak kardiak.

Pritet përfundimi i ekspertizës mjeko-ligjore  për shkakun e vdekjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts