Shperthimi ne banesen ne lagjen “Xhabije”. Dyshohet per bombolen e gazit (Foto)

0
2472

Nje shperthim ka ndodhur ne nje banese ne lagjen “Xhabije”. Dyshohet se shperthimi ka ardhur nga bombola e gazit por kjo do te vertetohet ne vijim nga forcat zjarrfikese dhe ekspertetet. Fatmiresisht nuk ka te lenduar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here