Monday, June 24, 2024
HomeAktualitetRama: Projekt-buxheti i 2018, prova e rritjes ekonomike

Rama: Projekt-buxheti i 2018, prova e rritjes ekonomike

-

Pas mbledhjes së grupit të PS-së, kreu i qeverisë Edi Rama po flet për Projekt-buxheti 2018, për të cilin është shprehur se është prova e parë e një mandati rritjeje ekonomike dhe punësimi real.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts