Shtoj i Ri/Aksidentohet 67-vjecari

0
2664

67-vjecari Skender Kallamoqi eshte aksidentuar me motorciklet rreth ores 18:00. Automjeti ka rreshqitur dhe ka dale nga rruga ku personi ka marre disa plage te lehta dhe eshte derguar menjehere ne spitalin e Shkodres. Personi ndodhet jashte rrezikut per jeten.Policia ka mberritur ne vendngjarje.

Informacion paraprak

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here