Friday, June 14, 2024
HomeAktualitetSidrit Bejleri: Ktheni sytë nga njerëzit tuaj të dashur!

Sidrit Bejleri: Ktheni sytë nga njerëzit tuaj të dashur!

-

Pas vdekjes së papritur të gazetares Adelajda Xhamani, kemi parë shumë statuse në Facebook të personazheve të ekranit dhe jo vetëm, ku një ndër to ka qenë edhe këngëtari i mirënjohur Sidrit Bejleri. Ku edhe njëherë na kujton që ta duam më shumë veten si edhe njerëzit që kemi përreth akoma pa i humbur ato.

Status ne facebook

Vetëm kur vjen fundi i jetës kuptojmë ku ishim dhe ku po shkojmë, por dhe çfarë lamë prapa. Kur të jeni drejt fundit do numëroni pronat? Do lumturoheni me llogarinë bankare? Do dëshironi të jepni shpirt tek makina luksoze? Do rikujtoni vendet përrallore që keni vizituar apo pushimet luksoze të shpenguara?

Jua them ju dhe vetes time në radhe të parë: -Ktheni sytë nga njerzit tuaj të dashur. Kaloni sa më tepër kohë me ta dhe sërish do jetë e pamjaftueshme. Vetëm ata do të jenë rreth jush kur të jeni duke u drejtuar drejt fundit pa fund…

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts