Vasili: Rama, e keqja më e madhe e këtij vend, përse na duhet?!

0
787

Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili tha se kryeministri Rama është e keqja më e madhe e këtij vendi. Në një status në FB, Vasili tha se Rama nuk i duhet askujt, pasi ka futur Shqipërinë  në listën e vendeve që nuk kontrollojnë dot korrupsionin.

Reagimi i Petrit Vasilit

Perse na duhet ky Kryeministri qe i ka dale dore Korrupsioni?

Indeksi i BB/ konfirmon qe “Shqipëria eshte në listën e vendeve që nuk kontrollojnë dot korrupsionin”.
Po ky kryeministri u griu miliona euro shqiptareve per portale denoncuese, e per konferenca,me dekore e me ekrane ku mbante logore kilometrike per korrupsionin.
E cfare i kontrolloi korrupsionit? Asgje perkundrazi e thelloi.
Doing bisnes thote qe Shqiperia ka rene 28 vende me taksat torturuese.Cfare zgjidhi me taksat?Asgje.
Po drogen a e kontrolloi?Perkundrazi e permbyti Shqiperine me droge.
Po perse na duhet pra ky kryeminister?
Per cfare na duhet valle?
Ky “duhet” vetem qe te rrenoje Shqiperine deri ne fund dhe pa u ndalur.Kete ky e ben shume mire
Ai vete eshte halli dhe keqja me e madhe e ketij vendi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here