Berisha nuk ndalet me denoncimet,shigjeta drejt ish-ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli

0
1743

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ndalet me denoncimet në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, ndërsa këtë herë shigjeton ish-ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli.

 

 

Ish-lideri i demokratëve publikon mesazhin e oficerit dixhital, ku ky i fundit shkruan se drejtorët e Kodhelit po fshijnë informacionet për radarët.

MESAZHI I BERISHËS
‘Ndrikull Kodheli me narko-ushtaraket e vet po fshine gjurmet e krimit!
Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb
“Doktor Berisha ju uroj shendet. ne ministrine e mbrojtjes drejtoret e Mimi Kodhelit qe kan mare peng dikasterin dhe nuk perfillin as ministren e re per te cilen shprehen jo ne sy se “kjo nuk di” po fshijnë gjithe korespondencen qe lidhet me infornacionin e ardhur per radaret. Dhe ne sherbimin informativ te ushtrise po ndodh e njejta gje. Duan tia lene fajin drejtorit te qnod gjeneral Dushku. Prokuroria duhet te filloje hetimet menjehere duke nisur nga bllokimi i celulareve pasi ne ministrine e chatit dokumenta foto informacione deri te biseda intime qe sherbejn per promovim kalojn ne ëhatsapp viber etj. Ket lloj trendi e futi mrika.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here