Kryemadhi: Ja kush i përfaqëson 4 klanet mafioze që përmendi Donald lu

0
915

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, gjatë takimit me strukturat e kësaj force politike në Gjirokastër, tha se sot Shqipëria është e kapur nga krimi.

Sipas saj qeveria që kanë shqiptarët sot, përfaqëson dhe mbron 4 klanet kriminale dhe familjet mafioze që përmendi dhe ambasadori Donald lu.

‘Kemi një qeveri që përfaqëson 4 familjet mafioze siç e ka thënë dhe ambasadori LU. Fjalët e L:SI-së u vërtetuan në raportin që

Raporti që sollën për ish ministrin e brendshëm për përfshirjen e tij në trafik droge është një gjë shumë e rëndë. Shqipëria është një vend i vogël, jo për faj të shqiptarëve por për faj të politikës’, deklaroi kryemadhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here