Lionel Messi së shpëjti do të bëhet baba për herë të tretë. Lajmin e gëzueshëm e dhe vetë bashkëshorjta e tij më anë të një statusi në Instagram. Përmes rrjetit social bukuroshja argjentinase njoftoi se së shpejti familjes do t’i shtohet edhe anëtari i pestë.

mes

Por, ajo sërish përmes në mesazhi në llogarinë personale në Instagram bëri të ditur se është në pritje të një djali tjetër.Një ditë më parë djali i madh i familjes Messi, Thiago festoi 5-vjetotin e lindjes.

45FCADF400000578-5048015-image-a-19_1509740419129

Gjithashtu cifti ka edhe një tjetër djale, 2-vjecarin Matelo. Futbollisti i Barcelonë gjithmonë ka pohuar se do të donte një familje të madhe. Vetëm para pak muajsh, ata vendosën që të kurorëzonin dashurinë e tyre me martesë dhe ishte ndër më të komentuarat në faqet rozë.

 

 

 

LEAVE A REPLY