Lajmi i fundit/Nje grua gjendet e vdekur ne Qafe Mali

0
2824

Një grua në Fushë Arrë është gjetur e vdekur nga banorët të cilët kanë njoftuar policinë. Viktima është Bardhe Paluca e cila u gjet pranë një parcele bujqësore në Qafë Mali. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here