Rama “zgjohet” me sheshin “Skënderbej”, qytetarja: O mister, mos bëni si lypsarë se në Parlament…

0
929

 Këtë mëngjes kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë “Mirëmëngjesin” të gjithë ndjekesve të tij në rrjetin social “Facebook” me pamje nga kryeqyteti.

“MIRËMË1NGJES 😄 dhe me këtë pamje fantastike të lindjes së diellit mbi një prej parqeve në Sheshin e rilindur Skënderbej, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

Por qytetarët teksa i kthejnë urimin, i kujtojnë edhe problemet e vendit. Ka nga ata që i kërkojnë të dorëhiqet. Ndërsa një komentuese i kujton situatën në doganat greke, duke i kërkuar që të bëjë edhe pala shqiptare njësoj si ajo greke.

KOMENTET

Komentuesi:z . Km jep doreheqjen ! Fshati digjet e kurva krihet. E shkatwrruat kete popull , na bete popull pa identitet Po na sjellin neperkembe cdo kush per faj te politikeave te kalbura e korruptive te Juaja! turp

Komentuesi: O mister ulja salvaviden sistemit kompjuterik ne dogana edhe per greket mos beni si lypsare Se ne parlament Beni si trima me dulen e mulen.Buon Giorno

Komentuesi:Mirmengjesi kryminister …lere lindjen e diellit se e ka zotin e vet .por shiko shqiptaret e greqis se i ke len si zogjet pa kocke.tamam sikur i kishte lene jetima…behu burre dhe hajde njeher ne greqi .se jane 750 000 Shqiptare qe jetojne ne shtetin helen ..ta beri tete me dy Ky Kotsias

Komentuesi:Na dergo foto nga dogana e kakavijes ahh ti mbulon veten pjesen e sukseseve arritjeve dhe te tejkalimit të lanit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here