“BMW”-ja bën copë makinat e parkuara, dëshmitarët: E drejtonte një i dehur (FOTO)

0
2074

 Një aksident pa pasoja në njerëz por me dëme të konsiderueshme ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gramsh.

Sipas dëshmitarëve, një person që drejtonte një BMW ka humbur kontrollin dhe ka përplasur dy makina të parkuara në rrugë. Po sipas tyre, shoferi i BMW-së ka qënë i dehur.

Një qytetar ka shkruar për JOQ.al: Përshëndetje JOQ! Aksident i ndodhur orët e para të mëngjesit në Gramsh. Si pasojë e teprimit me pijen, një person që udhëtonte me BMW ka përplasur dy makina të parkuara duke i lënë në këtë gjendje. Fatmirësisht nuk ka pasur pasoja në njerëz.”
FOTO 1

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here