Prezantohet prefekti i ri i Shkodres

0
1579

Cesk Millja merr zyrtarisht detyren!
Millja: Nder i vecante per mua dhe sfide e madhe per mua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here