Kryemadhi ne Tv1-Channel: Vetem ne Shkoder u mbyllen qindra biznese. Ku jane sot socialistet e vertete ? Ku jane socialistet intelektual te Shkodres sot ?

0
1308

“Qindra biznese ne Shkoder kane falimentuar vetem gjate muajve te fundit per shkak te krizes ekonomike dhe “gjobave” te urdheruara nga qeveria”. Keshtu ka deklaruar kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi e ftuar ne emisionin “Forum” ne Tv1-Channel.

Ajo ftoi te gjithe shqiptaret qe ti bashkohen frontit opozitar per te shkarkuar Edi Ramen dhe krimin e organizuar nga pushteti.

Sipas saj, Rama mund te thote se ka luftuar drogen por raportet e policive europiane nuk lejojne genjeshtrat. Policia Italiane dhe ato te vendeve te tjera te BE raportojne se Shqiperia eshte vendi i droges tha me tej Kryemadhi.

Duke komentuar vendimin per te mos bashkepunuar me PS por me cdo socialist te thjeshte, Kryemadhi tha se sot socialistet e vertete nuk jane askund. Sipas saj, njerzit e vertet socialist jane zevendesuar me kriminelet e rilindjes

https://www.facebook.com/tv1channel.tv/videos/10155135949857965/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here