Rama publikon raportin analitik për kanabisin

0
1291

Kryeministri Edi Rama ka publikuar nëpërmjet një videoje raportin analitik për kanabisin, ndërsa fton të gjithë qytetarët ta shohin dhe lexojnë me sytë dhe mendjen e tyre. Nuk mungon sërish kazani. Për ata kryeministri nuk e rekomandon këtë raport.

 

 

“Kush sheh me sytë e vet dhe lexon me mendjen e vet le ta lexojë
Ata që shohin me gojën e kazanëve dhe mendojnë me kokën e politikanëve e analistëve të kazanëve mos ta marrin fare mundimin”, shkruan Rama.

Raportin mund ta gjeni duke klikuar tek ky link https://issuu.com/kmalbania/docs/raport_20analitik_20mbi_20kultivimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here