Shpërthim me eksploziv në një banesë në Krubin

0
1206

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në një banesë gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gurëz të Kurbit dhe sipas informacioneve të para nuk ka persona të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here