Demshperblimet per kestin e 8-te

0
755

Drangu: Rreth 100 prej tyre jane nga Qarku Shkoder

Nga 1500 ish te perndjekur politik qe u jane publikuar emrat per te perfituar demshperblimet, ne kestin e radhes, rreth 100 i perkasin qarkut Shkoder. Kjo sipas kryetarit te shoqates se ish te perndjekurve Zenel Drangu eshte hap pozitiv, pasi ne publikimet e meparshme ka patur shume me pak perfitues nga ky qark.

Drangu u ben thirrje ish te perndjekurve qe ti drejtohen bankave te nivelit te dyte per demshperblimet, si dhe te mos neglizhojne dokumentacionet perkatese.

Kete here ministria e financave ben me dije se perfitues jane edhe ish te perndjekurit qe jane gjalle aktualisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here